New Shape Studio

Przedłużanie włosów

Przed

Po

Wiele kobiet boryka się z problemem rzadkich, łamliwych włosów, których nie mogą zapuścić. Często jest to powodem zawstydzenia i kompleksów oraz braku samoakceptacji. Możemy zaoferować Paniom zagęszczanie oraz przedłużanie włosów w naszym gabinecie w Bydgoszczy.


Są to zabiegi bezbolesne, które pozwalają na uzyskanie naturalnych efektów. Kolor doczepianych pasemek można dopasować do naturalnego odcienia na głowie Klientki.


Stosujemy wiele różnych bezinwazyjnych metod przedłużania, między innymi przy użyciu produktów marki Hairdreams, Racoon czy Vip Hair Extensions.


Dostępne są u nas również metody takie jak keratyna, ringi i mikroringi oraz tulejki i mikrotulejki. W niektórych przypadkach polecamy naszym Klientkom peruki lub treski, które pozwalają na szybką zmianę fryzury np. na jeden wieczór.


Sposób zagęszczania lub przedłużania dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę kondycję oraz strukturę włosów. Nie każda metoda będzie odpowiednia dla każdej Klientki, dlatego bardzo istotne jest skorzystanie z konsultacji trychologicznej w celu omówienia zabiegu.

New Shape Studio Agnieszka Borkowska ul. Popiełuszki 24, 85-863 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie tel.: 785 052 444 email: klinikawlosa@vip.onet.pl